Penzion Pod hradem Cornštejn

se nachází na jednom z nejkrásnějších a

nejromantičtějších míst Vranovské přehrady,

na levém břehu řeky Dyje v klidné oblasti zvané Chmelnice.

Rezervace pro sezónu 2023 a to  na termíny na týden so-so od 17.6.2023- do 19.8. 2023. Ostatní termíny pouze pro skupiny na vyžádání.

Doporučujeme ověřit dostupnost termínu emailem Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel.774 742 475

Děkujeme mnohokrát, těšíme se na vás v penzionu Pod hradem Cornštejn.

Ubytování u vody v klidné zátoce Vranovské přehrady v malém, rodinném penzionu:


Ubytování v penzionu Pod hradem Cornštejn se nachází u vody a z balkonů pokojů je nádherný výhled přímo na zříceninu hradu Cornštejn vypínající se na protější skále.

Ti, kteří při toulkách po okolí navštíví hrad Cornštejn mohou vystoupit na dělostřeleckou baštu s vyhlídkovou plošinou a porozhlédnout se do údolí řeky Dyje, na Bítov a na náš penzion Pod hradem Cornštejn na Chmelnici.

Penzion Pod hradem Cornštejn nabízí kvalitní ubytování na Vranovské přehradě v pokojích 1+KK. Každý ze sedmi pokojů v penzionu Pod hradem má kuchyňskou linku vybavenou veškerým nádobím pro vaření a stolování, vařičem, varnou konvicí, lednicí a TV. Sprcha a WC je na každém pokoji. Pět  dvoulůžkových pokojů s možností 1-2 přistýlek  má balkon a jedno z ramen Vranovské přehrady se rozprostírá přímo před vámi, například při ranní snídani na balkoně. Jeden dvoulůžkový pokoj s možností až tří přistýlek je bez balkonu však taktéž s krásným výhledem na řeku a hrad Cornštejn. Jeden dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek je bez balkonu a bez výhledu na hrad.


  • V přízemí se nachází společenská místnost vhodná pro pořádání společenských akcí při kolektivním ubytování. Pohled z hradu
  • Parkování je zajištěno u penzionu zdarma.
  • Možnost uskladnění jízdních kol předem po domluvě.
  • K dispozici zdarma jsou také pro ubytované loďky, na kterých se můžete projet po klidném rameni Vranovské přehradě až k hradu Bítov, který je po vodě nedaleko.
  • Večer je možno posedět při táboráku, opéct si špekáčky, nebo ugrilovat maso.
  • K lenošení na pláži láká udržovaná travnatá pláž s pozvolným vstupem do vody, vhodné i pro rodiny s dětmi.
  • Slunečníky a lehátka je také možno zapůjčit zdarma.
  • Vranovsko nabízí také mnoho výletů do okolí. Nedaleko je zámek Vranov nad Dyjí, hrad Bítov, zámek Uherčice a mnoho jiných zajímavých výletních cílů.
  • Ideální místo pro milovníky cyklistiky a také rybaření.
 
Banner

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Podmínky používání